Rotorama Mefisto V2

Prodej ukončen
€ 39,29
46.49 -15% OFF!

Rotorama Mefisto V2 vychází s oblíbeného ramu Rotorama Mefisto. Oproti jeho předchůdci má zesílená ramena z 5mm uhlíku a jiný způsob jejich uchycení. Do bočnic byl přidán třetí sloupek pro větší odolnost a lepší ochranu kamery. Střed rámu se mírně protáhl, čímž se zvětšilo místo pro stack. Rám má celkovou váhu 78 gramů.

Základní tvar koptéry je long X (nebo také stretched X), kdy je vzdálenost mezi předními a zadními motory větší než mezi motory vlevo a vpravo. Díky tomu dostávají zadní motory a vrtule méně zvířený proud vzduchu, což zvyšuje stabilitu a efektivitu koptéry. Ramena jsou dělená a velmi jednoduše vyměnitelná. Při velmi tvrdém pádu a případném zlomeném ramenu stačí povolit dva šrouby a rameno jde volně vysunout a vyměnit za jiné. Zpátky ve vzduchu je tak možné být během pár minut. Vedle místa na kameru jsou na boudě vyfrézované vroubky, které usnadňují nastavení požadovaného úhlu kamery. Rám má spodní a střední plato z 2mm tlustého uhlíku. Mezi platy lze snadno protáhnout lipo pásek pro uchycení baterie. Ve spodním platu jsou vyfrézované díry, takže šrouby, které drží stack, můžete vždy pohodlně dotáhnout. 

Rotorama Mefisto V2 podporuje kamery standardní velikosti 28mm a stacky 30,5x30,5mm. Ramena pojmou motory s roztečí 16x16 i 16x19mm.

Klíčové vlastnosti

  • dělená ramena s možností jednoduché a rychlé výměny
  • tvar long X
  • vhodné pro všechny standardní komponenty (kamera 28mm, FC 30.5mm)
  • vhodné pro motory velikosti 22XX/23XX
  • maximální velikost vrtule 5"
  • hmotnost: 78 g