Doprava a platba

Možnosti dopravy

Doprava probíhá výhradně pomocí zásilkové služby GLS nebo Zásilkovny. Buďto je možné zadat cílovou adresu, na kterou bude zásilka doručena, nebo využít možnosti doručení do tzv. Parcel Shopu nebo výdejního místa Zásilkovny, ve kterém si pak můžete zásilku sami vyzvednout.

Objednávky odeslané do 12. hodiny jsou zpravidla (nikoliv zaručeně) odesílány ten samý den a doručeny následující pracovní den. Objednávky odeslané po 12. hodině jsou pak zpravidla expedovány následující pracovní den a doručeny do dvou pracovních dnů od objednávky. Objednávky odesíláme vždy kompletní. Pokud je součástí objednávky zboží, které není skladem, objednávka je odeslána po naskladnění všech položek v objednávce.

Cena za doručení pomocí GLS po ČR je 89 Kč vč. DPH. Doručení do výdejního místa stojí 59 Kč vč. DPH.

Dodací lhůta GLS mimo ČR je obvykle 2-3 pracovní dny od objednávky. Během procesu objednávky vám bude sdělena přesná cena při doručení do zvolené země. Zasíláme do všech zemí EU.  Ceny GLS dopravy do vybraných zemí:

Zásilkovna využívá služeb lokálních dopravců v jednotlivých zemích. Ceny jednotlivých dopravců se mohou lišit. Přesná doba dodání a cena vám bude sdělena během procesu objednávání. 


Možnosti platby

Platbu je možné provést následujícími způsoby (v závorce je uvedena cena za daný způsob platby):

Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme až po připsání celé částky za danou objednávku na náš účet. Nezapomeňte vždy uvést číslo objednávky jako variabilní symbol.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.