Ve státní svátek ve čtvrtek 28.9. a v pátek 29.9. máme zavřeno. V pátek 29.9. budou zásilky odeslány standardním způsobem.

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace

Pro reklamaci zboží postupujte prosím takto:

Jedná-li se o elektronickou součástku na kterou bylo pájeno/byla někde napájena, zašlete nám prosím na e-mail  info@rotorama.cz fotodokumentaci zapojení jednotlivých komponentů k součástce/za­pojení reklamovaného komponentu. (Urychlíte a zjednodušíte tak Vaši reklamaci. Technik bude moct lépe a rychleji rozhodnout, zda-li se jedná o vadný komponent a nedošlo k mechanickému poškození. Snížíte tak riziko na zamítnutí reklamace z důvodu mechanického poškození.) Nás­ledně reklamované zboží zabalte s vyplněným reklamačním formulářem (reklamační formulář naleznete níže na stránce). Balíček se zbožím a formulářem nám prosím zašlete na naší pražskou adresu:

Rotorama s.r.o.
Türkova 828/20
149 00 – Praha 4
Tel.: 777 737 633 

nebo na výdejní místo zásilkovny

TUMCARS
Türkova 828/20


Vrácení zboží

Chcete-li odstoupit od kupní smlouvy, můžete tak učinit na vlastní náklady do 14ti dní od uzavření smlouvy, převzetí zboží, nebo převzetí poslední části koupeného zboží. Nepoškozené zboží v originálním obalu zabalte s vyplněným formulářem k odstoupení od kupní smlouvy (formulář pro odstoupení od kupní smlouvy naleznete níže na stránce). Balíček se zbožím a formulářem nám prosím zašlete na naší pražskou adresu:

Rotorama s.r.o.
Türkova 828/20
149 00 – Praha 4
Tel.: 777 737 633 

nebo na výdejní místo zásilkovny

TUMCARS
Türkova 828/20

Reklamační formulář

Formulář na odstoupení od kupní smlouvy