Kurz stavění závodní koptéry

SKU: montazkurz
Skladem
€ 57,99

Přijďte k nám a naučte se stavět závodní FPV koptéry. Postavíte si vlastní set koptéry pod dohledem našeho zkušeného technika, který se Vám bude celou dobu plně věnovat. Při stavbě Vám vše ukážeme a vysvětlíme. Připravíme pro Vás pracovní místo s veškerým vybavením, které je pro postavení koptéry potřeba a po krátkém teoretickém úvodu se pustíme do stavby. Po úspěšném smontování závodní koptéry si vysvětlíme nastavení řidicí jednotky, regulátorů a vysílačky a postavenou koptéru vyzkoušíme a zalétneme

Je možné postavit si vlastní koptéru z objednaných komponent, kterou si po kurzu odnesete. Pokud si nechcete postavit svou koptéru, můžete se stavění naučit na zkušební koptéře ze zapůjčených dílů.

Kurz probíhá ve středu od 13:00 v kancelářích Rotoramy v Praze v Letňanech. Délka kurzu je kolem 6 hodin v závislosti na Vašich schopnostech. V poznámce objednávky zadejte preferované datum kurzu. Kurz se uskuteční, pokud se přihlásí 2-4 zájemců. O potvrzení nebo zrušení/přesunutí termínu Vás budeme kontaktovat.

Pokud jste skupina 2-4 zájemců, je možné se na termínu domluvit individuálně. 

Klíčové vlastnosti

  • sestavení závodní koptéry se zkušeným technikem
  • vysvětlení nastavování koptéry a příslušenství
  • pracovní místo s veškerým vybavením