Kurz stavění závodní koptéry

Skladem
€ 79,59

Přijďte k nám a naučte se stavět závodní FPV koptéry. Postavíte si vlastní set koptéry pod dohledem našeho zkušeného technika, který se Vám bude celou dobu plně věnovat. Při stavbě Vám vše ukážeme a vysvětlíme. Připravíme pro Vás pracovní místo s veškerým vybavením, které je pro postavení koptéry potřeba a po krátkém teoretickém úvodu se pustíme do stavby. Po úspěšném smontování závodní koptéry si vysvětlíme nastavení řidicí jednotky, regulátorů a vysílačky a postavenou koptéru vyzkoušíme a zalétneme

Je možné postavit si vlastní koptéru z objednaných komponent, kterou si po kurzu odnesete. Pokud si nechcete postavit svou koptéru, můžete se stavění naučit na zkušební koptéře ze zapůjčených dílů.

Kurz probíhá dle domluvy většinou od 13:00 v kancelářích Rotoramy v Praze na Chodově. Délka kurzu je kolem 6 hodin v závislosti na Vašich schopnostech. V poznámce objednávky zadejte preferované datum kurzu. Na datu a i případné změně času se není problém individuálně domluvit.

Kurz děláme jak pro jednoho účastníka, tak pro skupinu až 3. Pokud se přihlásíte jako skupina, 2. účastník dostává slevu 500Kč a 3. účastník dostává slevu 1000Kč. Sleva je poskytována po kurzu ve formě věrnostních bodů.

Klíčové vlastnosti

  • sestavení závodní koptéry se zkušeným technikem
  • vysvětlení nastavování koptéry a příslušenství
  • pracovní místo s veškerým vybavením