Rotorama Champion V2 - Létaný

SKU: championv2preowned
Skladem
€ 59,99

Rotorama Champion V2 je rám, díky kterému se závodní tým Rotoramy dostal na stupně vítězů na téměř všech závodech Drone Champions League 2017. Nyní nabízíme k prodeji použité rámy z loňské sezony, které jsme pečlivě renovovali, aby vám ještě dobře posloužily. 

Champion V2 je vhodný až pro 6" vrtule, má integrovaný držák a chránič na Gopro Session a ideální je v kombinaci s digitálním přenosem obrazu, jako je například Connex Prosight. Pohodlně do něj ale namontujete i klasické analogové video kamery a vysílače. 

Rám je celkově velmi odolný a navržený tak, aby dokonale ochránil cennou elektroniku uvnitř. Ramena a hlavní nosné části jsou ze 4mm uhlíku nejvyšší kvality. 

Všechny nabízené rámy jsou použité, ale pečlivě renovované. TPU díly a spojovací materiál jsou zcela nové. Uhlík je použitý, ale pečlivě zkontrolovaný, aby nebyl delaminovaný nebo prasklý. Menší oděrky a škrábance jsou ale na uhlíku přítomné. Všechny nabízené rámy si zalétaly na místech jako je centrum Vaduzu a Bruselu, solný důl Salina Turda nebo Berlín.